Rębak do gałęzi

Jeśli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź zarówno zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby sięgnąć z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeśli chcemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź zarówno pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską warto postawić na nowoczesne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak zarówno elektrycznie zapewniają doskonałą wydajność, jak również mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź zarówno żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, a także są proste w użytku. Mogą z nich korzystać zarówno doświadczeni pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak zarówno prywatni klienci, jacy chcą uporządkować swoją działkę, bądź zarówno przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź zarówno innego typu wyrobów warto już aktualnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o wybornych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne lub mobilne dają ładne szans.