Jakie sole stosować

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, jak również sól kamienna to surowce wykorzystywane przez doświadczoną ekipę projektującą, jak również montującą groty solne i sauny solne, jak również różne obiekty wykonane z soli. Jeśli prowadzimy hotel, albo uzdrowisko i chcemy rozszerzyć swoją ofertę, pożądane byłoby zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, ponieważ obecnie dużo ludzi korzysta z relaksu i regeneracji, które zapewniają seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa zarówno jako naturalny peeling, oczyszcza i dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, jak również uelastycznia i nawilża skórę. Nie ulega wątpliwości nie mówimy tutaj o soli spożywczej, niemniej jednak o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą profesjonalnych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki jakiej jest możliwa odpowiednia inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, jak również nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, jak również inhalacja zapewniają świetną terapię dla ludzi, które wymagają prawdziwego odpoczynku i relaksu Salzteelichter. Sauny solne to perfekcyjny dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, jak również średnia wilgotność. Owe warunki zapewniają dobre warunki do tego, aby się faktycznie odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – dużo jest obiektów, które są obecnie doposażane w groty solne od wiodących producentów.